گروه اندیشه های بدون مرز واته، قدمتی بالغ بر سه  نسل تجربه، هنر و تخصص را در دل خود جای داده است و اکنون با تکیه بر تجارب گذشته و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا در جهت رضایتمندی هر چه بیشتر کارفرمایان، اقدام به ارائه و اجرای طرح های مدرن و  منحصر به فرد  در خصوص ساخت مجموعه های استخر، سونا، جکوزی و پارک آبی مطابق سلیقه ی شما عزیزان نموده است .

گروه طراحی واته با انجام تحقیقاتگسترده  و بر اساس پیشرفته ترین فن آوری های کنونی فعالیت هایی در راستای بهبود سلامت و پیشگیری از بیماری ها نیز انجام داده است، و بر پایه ی همین  تحقیقات، این گروه اقدام به تولید دستگاه های هیدروتراپی با تکنولوژی جدید نموده است که می تواند رقیب نمونه های اروپایی باشد.

 از دیگر طراحی های جدید گروه واته استخرهای کف متحرک می باشد که هم قابلیت همسطح شدن با فضای اطراف را دارد و همچنین می توان از آن به عنوان استخر با عمق های مختلف، بسته به نیاز کاربر استفاده گردد.

گروه واته برای  اولین بار در ایران، اقدام به طراحی و ساخت استخرهای موج با  ارتفاع سه متر نموده است و در خصوص ساخت استخرهای موج سواری در ابعاد و اشکال مختلف به خودکفایی رسیده است که در آینده ای نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.

گروه واته ماموریت خود را اندیشیدن برای نوآوری و خودکفایی می داند و در این راه خلاقیت، توسعه و پیشرفت پیوسته را سرلوحه ی کار خود قرار داده است.

گروه اندیشه های بدون مرز واته، همانگونه که از نامش پیداست هیچ مرزی را برای ایده پردازی نمی داند و چشم اندازی بسیار روشن دارد که در آن دستیابی به تکنولوژی ساخت پارک های آبی با استانداردهای بین المللی میسر می گردد که در رنکینگ جهانی جزو برترین ها باشد. واته در این گذر اقدام به طراحی سرسره های آبی با مکانیزم تزریق و قالب گیری با  فشار بالا   نموده است که به دلیل فرآیند تولید منحصر به فرد تولید، این محصولات، کیفیتی مشابه نمونه های اروپایی و امریکایی خود را دارند و با ساخت محصولات جدید از جمله استخر موج بلند و  موج سواری  این چشم انداز را محقق ساخته است.